parallax background

Společnost GenCell Ltd. byla založena v roce 2011 pány Rami Reshef, Genaddy Finkelshtain a Gilem Shavit . Má sídlo v  Petach Tikva v Izraeli.

V roce 2016 společnost GenCell představila řadu G5 záložních generátorů na vodíkový plyn, které poskytují energii v oblastech, kde chybí centralizovaná elektřina. TDK Corporation a GenCell začaly spolupracovat v roce 2017 na vývoji a výrobě řešení na bázi čpavku. Spolupráce zahrnovala znalosti materiálových věd společnosti GenCell a výrobní kapacity společnosti TDK.

V roce 2018 představil GenCell palivový článek A5 jako alternativu k dieselovým generátorům.  V roce 2020 se GenCell Ltd. připojila k burze v Tel Avivu V roce 2021 začala společnost GenCell Ltd nasazovat svůj článek A5 k napájení pokročilé testovací jednotky na stanici nouzového komunikačního systému na Islandu.


RAMI RESHEF

Co-founder, CEO

Rami má prokazatelné výsledky v oblasti výkonného managementu a více než 25 let zkušeností s růstem prodeje v technologickém průmyslu. Zaměřil na přijetí raných technologií a jejich úspěšnou transformaci do vyspělých komerčních produktů. Založil řadu startupů s řešeními pro mobily, sociální sítě a virtuální realitu.

Kde je řešení GENCELL vhodné?

  • Řešení  je nejvhodnější pro telekomunikační sféru a venkovské oblasti elektrifikace, jakož i všechny oblasti, kde není síť nebo je nestabilní. Poskytuje primární napájení pro základnové telekomunikační stanice  mimo síť; zdravotnická zařízení; komunitní centra; pohotovostní služby; školy; zabezpečovací zařízení na železnici, v dopravě a více.

Klíčové výhody GENCELL?

  • Obnovitelná řešení, jako je slunce a vítr jsou ovlivňována počasím a okolím. V oblačných, nebo bezvětrných dnech tyto systémy nevyrábí, nebo vyrábí elektřinu pouze omezeně, takže musí být doplněny bateriemi nebo dieselovými generátory. Naproti tomu řešení GenCell A5 je zcela nezávislé na počasí a vyrábí elektřinu bez ohledu na to, zda máte slunce nebo vítr.

GENCELL?

  • Instalovala stovky zařízení  ve 22 zemích po celém světě.
    V současné době má více jak 160 zaměstnanců a ve vývoji špičkové odborníky ze zkušenostmi s vesmírných programů NASA a Ruské vesmírné agentury.